Jak długo trwa powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Jak długo trwa powiększanie ust kwasem hialuronowym?

10 grudnia, 2021 0 przez Doradca Filmowy

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem, który oferowany jest przez zdecydowaną większość gabinetów medycyny estetycznej. Dbajmy o to, aby taki zabieg był wykonany przez osoby, które mają wiedzę udokumentowaną przez stosowane ośrodki edukacyjne. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo, aby móc przez długi czas cieszyć się pięknym wyglądem. Jak długo trwa powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Czy taki zabieg jest mi potrzebny?

Chętnie patrzymy na reklamy, gdzie kobiety przekonują nas do zakupu poszczególnych produktów, uwydatniając przy tym piękne, czerwone usta — obiekt zazdrości u wielu kobiet. Tak, zdecydowana większość kobiet zazdrości. To m.in. przed takie reklamy panie decydują się na powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Wykonywanie takiego zabiegu nie jest konieczne, ale jeżeli ktoś chciałby podkreślić linię swoich warg, łuk kupidyna, zadbać o nawilżenie ust, to jak najbardziej może zdecydować się na zastosowanie kwasu. Zabieg pomaga również bardziej uwydatnić usta i pomaga na zniwelowanie opadających kącików ust. W niektórych zabiegach chodzi o to, aby odtworzyć naturalną linię ust. W szczególności, jeżeli dochodzi do takich sytuacji, jak asymetria ust, zanik czerwieni wargowej.

Czas na powiększanie ust

Zabieg nigdy nie zostanie wykonany „z marszu”. Trzeba na niego się zapisać z odpowiednim wyprzedzeniem. Przy tej okazji należy dowiedzieć się, ile taki zabieg dokładnie kosztuje. Cena nie należy do najniższych. Waha się ona przy ok. 700-800 zł za jeden zabieg. Aczkolwiek cena uzależniona jest dokładnie od salonu/gabinetu, gdzie takie powiększanie ust jest wykonywane.

W cenie uwzględniona jest konsultacja lekarska i podanie 1 ml kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu. Do tego trzeba sprawdzić przeciwwskazania, aby zadbać o maksymalny poziom bezpieczeństwa. Jak długo trwa powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Sam zabieg trwa od 35 do 40 minut. Wtedy to przeprowadzona jest konsultacja lekarska, a po niej podane jest znieczulenie lekarskiej podanie kwasu hialuronowego celem powiększenia i modelowania ust. Samo znieczulenie utrzymuje się do 40 minut po zabiegu.

Bezbolesny zabieg powiększania ust

Sam zabieg jest bezbolesny, dzięki temu, że podane jest znieczulenie. Aczkolwiek przez kilka dni na ustach może utrzymywać się delikatna opuchlizna, która powinna zniknąć po maksymalnie 5 dniach od wykonania zabiegu. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, ale zalecane jest kilkukrotne powtórzenie, dzięki czemu można zaprezentować bardzo ciekawe efekty. Każda osoba, która zdecyduje się na powiększanie ust, musi pamiętać również o zaleceniach po zabiegowych.

Zalicza się do nich niekorzystanie z sauny, łaźni, solariów przez pierwsze dwa dni od zabiegu. Niewskazane jest opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C. Należy dbać również o odpowiednią higienę, jeżeli chodzi o miejsca, gdzie były wykonywane nakłucia. Zaleca się delikatne dezynfekowanie specjalnymi preparatami. Pełne i czerwone usta są w zasięgu ręki każdej kobiety, jeżeli zdecydują się one na taki zabieg.

Artykuł powstał przy współpracy z Mediderm.com.pl