Bonusy od Totalbet

Bonusy od Totalbet

8 maja, 2021 0 przez Doradca Filmowy

Dla nowych firm bukmacherskich walka z konkurencją stanowi niezwykle trudne zadanie. Finanse osłabione kosztownym procesem uzyskiwania licencji MF nie zawsze dają duże pole do marketingowych manewrów. Utworzony w 2017 roku Totalbet przyjął skuteczną strategię pozyskiwania nowych klientów, którą utrzymuje do dzisiaj. Oferowany bonus od Totalbet bije rekordy popularności za sprawą wysokości kwot, a także przystępnych warunków obrotu środkami bonusowymi. Jakie zatem promocje otrzymamy od bukmachera Totalbet? Co daje kod bonusowy Totalbet wpisany podczas rejestracji? Czy stali gracze również mogą liczyć na atrakcyjne warunki gry lub okresowe promocje?

Kod bonusowy Totalbet i oferta na start

Podobnie do innych bukmacherów, Totalbet wymaga rejestracji konta za pośrednictwem formularza internetowego. Należy w nim także wprowadzić kod bonusowy Totalbet w celu odblokowania dodatkowych środków bonusowych. Kod bonusowy Totalbet skierowany jest do nowych użytkowników i przyjmuje dwie formy: zakładu bez depozytu oraz bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty. Wykorzystując kod bonusowy Totalbet, otrzymujemy nawet 60 zł na obstawianie, bez konieczności uprzedniego zasilenia konta depozytowego. Sam bonus bez depozytu wynosi w Totalbet 20 zł. Jednak można go łatwo powiększyć o kolejne 20 zł, wyrażając zgody marketingowe. Kod promocyjny odblokowuje dodatkowe 20 zł, zatem całkowita kwota na freebet startowy wynosi 60 zł.

Powitalny bonus od Totalbet bije rekordy w kwestii wysokości środków promocyjnych. Bukmacher umożliwia zgarnięcie aż 5000 zł na konto bonusowe. Jest to bonus z przelicznikiem 100%. Bonus powitalny podlega warunkowi 5-krotnego obrotu na kupony AKO, gdzie kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25.

Pakiet startowy Totalbet plasuje się na czołowych pozycjach w rankingach, dając każdemu graczowi ogromną przewagę na początku obstawiania.

Pozostałe promocje Totalbet

Bonusy od Totalbet nie kończą się na ofercie powitalnej. Wręcz przeciwnie- pakiet startowy pełni funkcję preludium do dalszego promocyjnego eldorado. Program lojalnościowy Total VIP nagradza aktywność typerską darmowymi zakładami. Kasomania to konkurs z nagrodami pieniężnymi lub rzeczowymi, organizowany w cyklu dziennym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym. Totalbet promuje zawieranie zakładów AKO z wieloma zdarzeniami. Dla kuponów z 10. zdarzeniami obowiązuje Bezpieczny Zakład. Jeśli jedna pozycja okaże się nietrafiona, bukmacher zwraca stawkę zakładu na konto. Totalbet otwiera także możliwość obstawiania bez podatku w niemal pełnym zakresie oferty (z wyłączeniem sportów wirtualnych), bez ograniczeń czasowych. Gra bez podatku dotyczy zakładów AKO z co najmniej 3. zdarzeniami, z których każde wykazuje się kursem powyżej 1.20. To niezwykle ważna propozycja dla wielu graczy, prezentująca bardzo korzystne warunki wstępne.

Totalbet co chwilę modyfikuje swoją ofertę promocyjną, dopasowując ją do oczekiwań graczy. Aktualne informacje o promocjach w Totalbet, wraz z ich szczegółowym opisem, znajdziemy za pośrednictwem serwisu Zawód Typer. Na zawodtyper.pl każdy pasjonat zakładów wzajemnych otrzymuje solidną dawkę wiedzy o typowaniu, a także sprawdzone narzędzia do pomnażania zysków.